Největší nabídka poznávacích i pobytových | Bohemian Fantasy

585225879
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR EXOTIKY!
LÉTO 2020 V PRODEJI!

SKOTSKO za tajemstvím jezera Loch Ness

kufr pdf

Termín:09.08. (Ne) - 16.08. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:295899

Doprava:Autobus

Odletové místo:Dle programu

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 14 490 Kč

Poloha
 
Dover • Cambridge • York • Whitby • Glamis Castle • Dunnotar • St. Andrews • Stirling • Pitlochry • Loch Ness • Inverness • Urquhart • Fort William • Edinburgh • Londýn

 
Program

Den 1
Odjezd v časných ranních hodinách přes Německo do Belgie, večer ubytování, nocleh.
Den 2
Časně ráno trajekt do DOVERU - bílé útesy, dopoledne návštěva univerzitního města CAMBRIDGE - prohlídka historického centra města, odpoledne přejezd do hlavního města hrabství Yorkshire s unikátní katedrálou a historickým centrem YORKU - prohlídka, večer ubytování, nocleh.
Den 3
Dopoledne panoramatická cesta podél pobřeží a zálivem ROBINA HOODA (krásné scenérie anglického pobřeží a přístavu s HRADEM WHITBY - zrod legendy o hraběti Draculovi - místo pobytu J. Cooka), pozdě odpoledne přejezd do Skotska, ubytování v oblasti města STIRLING, večeře, nocleh.
Den 4
Po snídani dopoledne návštěva hradu GLAMIS CASTLE, kde se odehrává Shakespearův Macbeth, a kde trávila dětství matka královny Alžběty, kolem poledne pokračování v cestě po pobřeží k troskám hradu DUNNOTAR, odpoledne návštěva starodávného přístavního městečka a mekky golfu ST. ANDREWS s ruinami starého opatství, volno, poté návrat na ubytování, večeře, nocleh. 
Den 5
Po snídani odjezd oblastí nejvyššího pohoří Skotska Grampian, zastávka v PITLOCHRY - BLAIR CASTLE, návštěva palírny skotské whisky, pokračování v cestě kolem hradu vévody z Athollu - k jezeru LOCH NESS, panoramatickou cestou pojedeme z INVERNESS přes Drumnadrochit se zříceninami hradu URQUHART, dále přes Fort Augustus do FORT WILLIAM, večer cesta oblastí pod nejvyšší horu Skotska - Ben Nevis, návrat na ubytování, večeře, nocleh. 
Den 6
EDINBURGH - snídaně, dopoledne návštěva hlavního města Skotska a jednoho z nejkrásněji položených měst - Edinburghu, prohlídka centra s hradem, palácem Holyrood, Královskou mílí, volno, možnost prohlídky královské jachty Brittania, k večeru přejezd na ubytování v severní Anglii, nocleh. . 
Den 7
 LONDÝN - dopoledne přejezd do Londýna - prohlídka centra města (Westmister Abbey, Trafalgar Square, Národní Galerie, Buckinghamský palác, Parlament, Big Ben), volno, odpoledne přejezd lodí po Temži k Toweru - volno, možnost prohlídky hradu Tower, Tower Bridge nebo katedrály Sv. Pavla, večer odjezd lodí do Greenwich - zastávka u Královské observatoře, pozdě večer odjezd do Doveru, trajekt do Francie, přejezd Belgií do Německa (noční přejezd).
Den 8

Příjezd do nástupních míst v pozdních odpoledních - večerních hodinách. 

 
 

Cena zahrnuje
dopravu klimatizovaným autobusem s WC, 6x ubytování dle programu (3x hotel, 3x v soukromí ve Skotsku), 3x polopenze (snídaně + večeře) ve Skotsku, trajekty, průvodcovské služby Platí se na místě: pobytové taxy  
Odjezdová místa

Základní trasa: Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Praha, Plzeň, Jihlava, Velké Meziříčí

Svozové trasy za příplatek 350 Kč: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Zlín, Kroměříž

Svozové trasy za příplatek 250 Kč: Přerov, Hranice

Podobné zájezdy

SKOTSKO za tajemstvím jezera Loch Ness

destinace: Velká Británie, Skotsko, Edinburgh

termín:09.08. (Ne) - 16.08. (Ne) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus / Dle programu

strava: Polopenze

SKOTSKO za tajemstvím jezera Loch Ness
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bohemian Fantasy,s.r.o. IČO: 41187571
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...