Největší nabídka poznávacích i pobytových | Bohemian Fantasy

585225879
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR EXOTIKY!
LÉTO 2020 V PRODEJI!

ŠVÝCARSKO - KOUZELNÝ SVĚT HORSKÝCH ŽELEZNIC *

kufr pdf

Termín:12.08. (St) - 16.08. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 3 noci

ID hotelu:320353

Doprava:Autobus

Odletové místo:Dle programu

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 11 790 Kč

Poloha

Cestování po švýcarských Alpách železnicí zapsanou na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Zároveň projedeme tratí tzv. Bernina expresu a větší částí Glacier expresu. Zájezd je vhodný pro SENIORY i pro rodiny s DĚTMI. Výhodou je sleva na jízdenku pro děti.

Poloha

Den 1
Odjezd z ČR v ranních hodinách. Průjezd Rakouskem nebo Německem do Švýcarska, příjezd do nejvýše položeného švýcarského města uprostřed vysokých hor DAVOSU (1.560m n.m.), ubytování.
Den 2
Po snídani prohlídka města DAVOS, kostela sv. Jana s Giacomettiho vitrážemi, kolem zimního stadionu, dále haly, ve které se konají Světová ekonomická fóra, po Hohe Promenade zpět do centra města. Možnost vyjížďky lanovkou na Schatzalp (1.861m n.m.) s nádherným výhledem na Dvos, jerezo a okolní hory, dějiště románu Kouzelný vrch, s možností návštěvy alpské zahrádky s množstvím alpinek. Nebo dle zájmu individuálně využít dvě sekce pozemní lanovky Parsennbahn a gondolovou lanovku na vrchol Weissfluh (2.844m n.m.) - nejvyšší vrchol nad Davosem, či Rinehorn, Madrisa nebo Jakobshorn. Odpoledne projížďka historickým vlakem do Filisuru přes Wiesener viadukt. Návrat do Davosu, nocleh.
Den 3
Pro vlakové přejezdy budeme využívat dvoudenní Graubüden pass. Po snídani vlakem z Davosu přes Filisuer, okolo nejznámějšího švýcarského viaduktu, který ústí přímo do skalního tunelu - Landwasserviadukt a Reichenau Tamins. Projedeme soutěsku předního Rýna přes Illanz do Disentis Mustér. Prohlídka klášteru. Zpět přes nejstarší město Švýcarska a zároveň hlavní město kantonu Graubünden - CHUR a jeho prohlídka. Úzkokolejnou tratí přes pozoruhodný most Landwies do Arosy, prohlídka městečka a vlakem zpět do Churu. Přestup na vlak a přes Klosters Dorf - vesničky, kam jezdí lyžovat členové britské královské rodiny, návrat na ubytování.
Den 4
Po snídani divukrásnou krajinou přes strže a kolem vodopádů najedeme ve stanici Filisur na trať Thusis - Tirano, která je zapsána na listině UNESCO. Točitými tunely linie Albula přijedeme do údolí Innu. Krátká prohlídka proslulého St. Moritz (Svatý Mořic) - centurm a promenádní cestou podél jezera zpět k vlaku. Přesup na vlak - návštěva Morteratsche. Možnost vycházky až k čelu ustupujícího ledovce, výhled na Piz Bernina (4.049m n.m.), návštěva mlékárny. Cesta vlakem nejvýše položenou železniční tratí přes sedlo Bernina (2.253m n.m.), točitý viadukt Brusio až do italského TIRANA (Údolí Valtellina, odkud pochází víno Veltlín). Prohlídka staré čtvrti a poutního renesančního chrámu. Možnost nákupů. Opět přes sedlo Bernina do Ponresiny. Pokračujeme po proudu Innu Dolním Engadinem. Všimneme si zaústění nejdelšího úzkorozchodného tunelu Vereina. Uvidíme mnohá městečka, která mají stěny domů vyzdobené sgrafity a mluví se v nich stále rétorománsky. Jedno z nejmalebnějších je Ardez, které si v podvečer prohlédneme a pokračujeme do Scuol - Taraspu, kde nás bude očekávat autobus. Noční přejezd zpět do ČR.
Den 5
Dopoledne návrat do ČR.

 

Poloha
  • pobytová taxa povinná platba v míste
  • domácí zvíře na vyžádání: psi (cca. € 20/den), vstup do veřejných prostor zakázán
Cena zahrnuje

dopravu autobusem, 3x ubytování se snídaní, služby průvodce, všechny vlakové jízdenky, lanovky Platí se na místě: pobytové taxy

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj 2.250,-Kč, 3x večeře 1.390,-Kč SPECIÁLNÍ NABÍDKA: Cena dítě do 16 let: 8.990 Kč* * platí pouze v doprovodu minimálně jednoho rodiče , nelze uplatnit v případě, že dítě cestuje s jiným rodinným příslušníkem nebo jinou osobou.  

Podobné zájezdy

ŠVÝCARSKO - KOUZELNÝ SVĚT HORSKÝCH ŽELEZNIC *

destinace: Švýcarsko, Poznávací zájezdy - Švýcarsko, Švýcarsko

termín:12.08. (St) - 16.08. (Ne) 2020 (5 dní, 3 noci) | změnit termín

doprava: Autobus / Dle programu

strava: Snídaně

ŠVÝCARSKO - KOUZELNÝ SVĚT HORSKÝCH ŽELEZNIC
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bohemian Fantasy,s.r.o. IČO: 41187571
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...