Největší nabídka poznávacích i pobytových | Bohemian Fantasy

585225879
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR EXOTIKY!
LÉTO 2020 V PRODEJI!

SV. MOŘIC A MASIV BERNINA

kufr pdf

Termín:22.07. (St) - 26.07. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:703441

Doprava:Autobus

Odletové místo:Dle programu

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 10 640 Kč 10 613 Kč

Poloha

Výlet do jedné z nejkrásnějších částí Alp. V okolí Sv. Mořice se vám naskytnou možnosti nenáročných túr. Díky dvoudenní síťové jízdence si do sytosti užijete výhledů z alpských velikánů a také se projedete po slavné železniční linii Bernina (UNESCO). Bez nočního přejezdu na cestě tam!

Program

Den 1
Odjezd v časných ranních hodinách do Rakouska, prohlídka malebného historického města HALL IN TIROL a ubytování v hotelu v oblasti Tyrolska.
Den 2
Po snídani cesta krásnou krajinou údolí Vinschgau (Venosta) přes průsmyk Rechenpass kolem jezera, v němž pramení Adiže; zastávka u věže zaplaveného kostela v Altgraun. Přejezd do Švýcarska a návštěva jedné z nejvýznamnějších památek evropského raného středověku: kláštera MÜSTAIR (památka UNESCO). Prohlídka klášterního kostela s freskami z karolinské doby (8.-9. století). Pokračování do Dolního Engadinu do malebného městečka ARDEZ, kde se dokonale zachoval soubor lidové architektury (domy zdobené sgraffitem). Cesta přes Horní Engadin a kolem Sv. Mořice a řady jezer v jeho okolí do PRŮSMYKU MALOJA a do údolí Bregaglia a na italské straně hranice podvečerní prohcázka po starobylém městě CHIAVENNA. Ubytování.
Den 3
Po snídani návrat do oblasti Sv. Mořice a vyjížďka kabinovou lanovkou na CORVATSCH do výšky 3 300 m n.m. Poté prohlídka SV. MOŘICE: část BAD (Forum Paracelsus s pramenem sv. Mořice, který byl využívan už v době bronzové) a DORF (elegantní centrum s hotelem Badrutt, Segantiniho muzeem a stavbami Normana Fostera). Vyjížďka slavnou pozemní lanovkou na vyhlídkový bod MUOTTAS MURAGL (2 454 m n.m.): ikonický podvečerní pohled na řadu jezer mezi Sv. Mořicem a průsmykem Maloja. Návrat do hotelu.
Den 4
Po snídani návrat do Sv. Mořice a vlakem po LINII BERNINA přejezd nad lesní hranici do stanice DIAVOLEZZA. Vyjížďka kabinovou lanovkou na stejnojmenný vrchol (2 973 m n.m.), odkud se naskýtá nejlepší výhled na ledovce Pers a Morteratsch a na masiv Bernina (4 049 m n.m.). Možnost občerstvení, pro zájemce nenáročná túra na další vyhlídku Sass Queder (1,8 km, max. převýšení 93 m). Pokračování vlakem na nejvyšší bod linie Bernina (OSPIZIO BERNINA, 2 253 m n.m.) a podél Bílého jezera na ALP GRÜM (úžasná vyhlídka po údolí Poschiavo směrem k Itálii a na ledovec Palü). Zpět na Ospizio vlakem (volný čas u Bílého jezera) nebo individuální pěšky (5 km, převýšení 175 m), možnosti občerstvení jsou v obou stanicích. Návrat vlakem do vyhlášeného letoviska PONTRESINA s elegantní hotelovou architekturou, krátká procházka. Noční přejezd do ČR.
Den 5
Příjezd v dopoledních hodinách.
 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, 3x ubytování se snídaní, služby průvodce, dvoudenní jízdenka (lanovky+železnice)

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh, vstupy, případné pobytové taxy na místě, jednolůžkový pokoj 2.010 Kč

Odjezdová místa

Základní trasa: Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno

Svozové trasy za příplatek 350 Kč: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Zlín

Svozové trasy za příplatek 250 Kč: Přerov, Hranice

Slevy

Dítě na přistýlce 6-12 let za 8790 Kč, dítě 13-17 za 9540 Kč!!

Podobné zájezdy

SV. MOŘIC A MASIV BERNINA

destinace: Švýcarsko, Poznávací zájezdy - Švýcarsko, Švýcarsko

termín:22.07. (St) - 26.07. (Ne) 2020 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus / Dle programu

strava: Snídaně

SV. MOŘIC A MASIV BERNINA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bohemian Fantasy,s.r.o. IČO: 41187571
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...