Největší nabídka poznávacích i pobytových | Bohemian Fantasy

725855030
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR EXOTIKY!
SLEVA 7% NA VŠECHNY NAŠE AUTOBUSOVÉ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY!
LÉTO 2020 V PRODEJI!
"ŠVÝCARSKO VLAKEM I PĚŠKY" 3.3.2020 v Olomouci! VSTUP ZDARMA! Více informací zde:

Hotel Hyatt Regency *****

kufr pdf

Termín:12.04. (Ne) - 19.04. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:550677

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 21 690 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Hotel se nachází cca 12 km od mezinárodního letiště v Dubaji. Vybavení: recepce, restaurace, bary, bazén, obchůdky, lázně, masáže, kadeřník, konferenční vybavení, hlídaní dětí na vyžádání Ubytování: klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, trezor, minibar, připojení k internetu za poplatek, varná konvice, Stravování: snídaně formou bufetu láž: přes cestu. Sport a zábava: posilovna, tenisové kurty, golfové hřiště kousek od hotelu U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Vybavení
recepce, restaurace, bary, bazén, obchůdky, lázně, masáže, kadeřník, konferenční vybavení, hlídaní dětí na vyžádání Ubytování: klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, trezor, minibar, připojení k internetu za poplatek, varná konvice, Stravování: snídaně formou bufetu Pláž: přes cestu. Sport a zábava: posilovna, tenisové kurty, golfové hřiště kousek od hotelu U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Ubytování
klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, trezor, minibar, připojení k internetu za poplatek, varná konvice, Stravování: snídaně formou bufetu Pláž: přes cestu. Sport a zábava: posilovna, tenisové kurty, golfové hřiště kousek od hotelu U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Stravování
snídaně formou bufetu Pláž: přes cestu. Sport a zábava: posilovna, tenisové kurty, golfové hřiště kousek od hotelu U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Pláž
přes cestu. Sport a zábava: posilovna, tenisové kurty, golfové hřiště kousek od hotelu U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Sport a zábava
posilovna, tenisové kurty, golfové hřiště kousek od hotelu U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Popis zajezdu
Program zájezdu:

1. Den příjezd na letiště cca 2 hodiny před plánovaným odletem, odbavení let na trase do Dubaje. Přílet transfer do hotelu, ubytování, volný program

2.den - předposlední den, pobyt v Emirátech, volný program, koupání, výlety.

Poslední den. snídaně, volný program, transfer na letiště, odbavení let na trase do Prahy (Vídně), přílet

Program zájezdu se může drobně změnit v závislosti na letovém řádu leteckých společností.
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Emirátů, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, místní taxa 5 USD/pokoj/noc.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

76. z 679 hotelů v Dubaji

Vynikající
3550
Velmi dobré
1061
Průměrné
269
Špatné
75
Příšerné
83
Kvalita spánku
Umístění
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Luxusní a domácké
Během posledních 6 let jsem byl v Hyattu tolikrát mnohokrát, což mi dodalo přirozenou připoutanost / přitažlivost, která mi během pobytu poskytla osobní dobrý pocit. Jeho systém odměňování je vysoce... celá recenze s možností překladu
Wanderer77839, 16:24 07.02.2020
Docela v pohodě
Hodně ocenili služby poskytované recepčními. Dva palce nahoru pro paní Joy, která mi opravdu pomohla, aby moje žádost byla zpracována profesionálně a upřímně. Dobrý pobyt s dobrou interakcí musím... celá recenze s možností překladu
ZiadOmar25, 09:37 07.02.2020
Pobyt v Hyattu
Služby v kuchyni byly úžasné a zaměstnanci, jako je Anastasia, jsou velmi příjemní a poskytují kvalitní služby. Přijel jsem sem minulou středu a zůstal jsem přes tuto příští neděli a zatím jsem velmi... celá recenze s možností překladu
960teddyk, 05:09 07.02.2020

Podobné zájezdy

Hotel Hyatt Regency *****

destinace: Spojené arabské emiráty, Dubaj, Jumeirah Beach

termín:12.04. (Ne) - 19.04. (Ne) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Hotel Hyatt Regency
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...