Největší nabídka poznávacích i pobytových | Bohemian Fantasy

585225879
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR EXOTIKY!
LÉTO 2020 V PRODEJI!

Hotel Grandeur ***

kufr pdf

Termín:01.10. (Čt) - 04.10. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:424440

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 14 690 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Luxusní město Dubaj, ve Spojených Arabských Emirátech, zaručeně patří mezi místa, která stojí za to vidět. Dubaj leží severu Arabského poloostrova na březích Perského zálivu. Potkává se tu starobylé město s romantickými uličkami vonícími kořením a blýskajícími se zlatem s novým městem s nejmodernější architekturou, výškovými budovami a nepřehlédnutelným luxusem. Luxus uvidíte na každém kroku, naprosto nevídaný a nezapomenutelný. Právem bývá Dubaj označována jako "emirát zlata" nebo také nákupní ráj.


Burj Khalifa, Dubai - nejvyšší budova na světě má celkem 162 pater a výšku 828 metrů.
Pro turisty je největším lákadlem právě nejvýše položená venkovní vyhlídková plošina na světě, která se nachází ve 124. patře ve výšce 452 metrů nad zemí.


Celodenní výlet Abu Dhabí - první zastávka bude v mešitě Sheikh Zayed Grand mosque, jedné z největších a nejkrásnějších mešit na světě. Mešita je schopna pojmout přes 30 000 lidí. Úžasná bílá stavba je celá oblečená v mramoru, na kterém jsou vyobrazeny islámské malby. Dále budeme pokračovat na ostrov YAS s největším krytým RED FERRARI parkem a obchodním centrem YAS MALL, kde si dáme oběd. Zbytek našeho výletu bude zaměřen na projížďku známého Saadiyat Island project, kde se staví muzea LOUVRE a GUGGENHEIM, aby dokončili panorama Abu Dhabi jakožto hlavního kulturního střediska arabského světa. Navštívíme také velký market v Abu Dhabí, pojedeme podél úchvatného Corniche, kolem nádherné kolekce zářících bílých mešit, prosklených kanceláří, aj. Náš výlet zakončíme v Heritage Village, kde je malé muzeum které líčí denní aktivity Arabské komunity před nalezením ropy. Na konci odpoledne vyrazíme přes ostrov YAS zpět do Dubaje.


Dhow cruise - Plavba s večeří na nádherné dřevěné lodi postavené s ohledem na regionální historii a dědictví, ale přitom s komfortem, který byste očekávali u moderní lodi. Prožijte romantický večer pod zářícími hvězdami zatímco pozorujete tančící vodní hladinu osvícenou měsíčním světlem. Užijte si luxusní buffet s místními delikatesami přitom jak proplouváte oblastí Mariny. Oblast Marina a Palm byla ještě před 10 lety pouhou písečnou pláží. Dnes je to velká část Dubaje s úžasnou noční scenérií.


Desert safari s BBQ - Pouštní safari v Dubaji je celosvětově známé pro jeho vtipnou a dobrodružnou stránku. Tato nezapomenutelná cesta v terénním vozidle začíná odpoledne projížďkou skrze Dubajskou poušť. Během osvěžující projížďky po zlatém pouštním písku bude několik zastávek určených k fotografování. Projížďka bude poté pokračovat skrze poušť, kde budete mít možnost spatřit nádherný západ slunce. V nabídce budete mít možnost vyzkoušet projíždění dun, tetování Hennou, sand boarding, setkání s velbloudy a večer si budete moct užít vynikající večeři formou grilu se zábavným programem.
Ubytování
Hotel Grandeur 3* se nachází v oblasti Al Barsha, jen několik minut od trhu Mall of the Emirates a lyžařské haly Ski Dubai, jeho součástí je střešní bazén a posilovna. Všechny pokoje jsou elegantně zařízené a každý z nich má vlastní mramorovou koupelnu, vysoušeč vlasů a župan. Hosté mohou sledovat satelitní TV, nebo se obsloužit nápoji z minibaru. Hotel má vlastní 24hodinovou kavárnu s občerstvením a dezerty.
Stravování
V základní ceně je zahrnuta bufetová snídaně.
Cena zahrnuje
letenku z Prahy do Dubaje a zpět
ubytování v hotelu (počet nocí dle termínu)
snídani v hotelu
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění
místní taxy (splatné na recepci hotelu)
služby delegáta
TripAdvisor Cestovatelské recenze

292. z 717 hotelů v Dubaji

Vynikající
179
Velmi dobré
223
Průměrné
95
Špatné
28
Příšerné
26
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
The Grandeur Hotel
Strávili jsme 14 dní v Grandeuru a nemohli jsme hotel zavinit. Od našeho příjezdu ve 2 hodiny ráno jsme byli velmi vřelým přivítáním od všech zaměstnanců ve službě. K vynikajícímu servisu v hotelové... celá recenze s možností překladu
Smit2230, 09:11 05.03.2020
Čistí a vstřícný personál
Navštívil jsem tento hotel, abych se podíval na jejich vířivku a saunu, kterou jsem nejvíce potřeboval, a nachází se na střeše, abyste mohli získat výhled a čerstvý vzduch. Křesťan, který je plavčík... celá recenze s možností překladu
kyleneBatin, Dubaj, Spojené arabské emiráty, 03:29 05.03.2020
Hotel Grandeur
Příjemný hotel, skvělé umístění nedaleko nákupního centra Mall of the Emirates. Navštěvuji pravidelně. Skvělé služby. Prostorné a čisté pokoje. Ochotný personál. Oceňují bezplatnou dopravu k moři... celá recenze s možností překladu
miroslaval400, Chomutov, 03:46 25.09.2016

Podobné zájezdy

Hotel Grandeur ***

destinace: Spojené arabské emiráty, Dubaj, Jumeirah Beach

termín:01.10. (Čt) - 04.10. (Ne) 2020 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Hotel Grandeur
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Slan Tour, s.r.o. IČO: 25118889
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...