Největší nabídka poznávacích i pobytových | Bohemian Fantasy

725855030
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR EXOTIKY!
LÉTO 2020 V PRODEJI!

Hotel Asiana *****

kufr pdf

Termín:10.06. (St) - 14.06. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:753540

Doprava:Letecky

Odletové místo:Vídeň

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 14 500 Kč 13 900 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
DUBAI:

Dubaj, volně přeloženo jako „místo srazu“ je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km² a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní  silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si  libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. „Palm Island“ – dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice „Burj al Arab“.
Dubaj, volně přeloženo jako „místo srazu“ je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km² a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. „Palm Island“ – dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice „Burj al Arab“.
Program
1. DEN

Přílet do Dubaje v ranních/odboledních/večerních hodinách.

Přivítání se zástupcem/řidičem partnera s cedulí Kentlucky. Transfer do hotelu v Dubaji. Ubytování.2.,3.,4., - 14. DEN (délka pobytu dle Vašeho výběru)

Volné dny v programu zakoupeného stravování s možností využití fakultativních výletů.POSLEDNÍ DEN

Volný program dle itineráře

V dopoledních/odpoledních/večerních hodinách transfer na Mezinárodní letiště DubaiASISTENCE ČESKY/SLOVENSKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA NA TELEFONUUvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Ubytování
ASIANA HOTEL 4****:

Asiana Hotel je situován pouhých 10 minut od Mezinárodního letiště v Dubaji. Hotel se nachází zhruba 20 minut od nejzajímavějších míst v Dubaji např. od obchodního centra Dubai Mall či nejvyšší budovy světa Burj Khalifa. Hotel Asiana disponuje 136 klimatizovanými pokoji, které jsou vybaveny satelitním LCD televizorem, vysokorychlostním připojením k internetu, prostorným sociálním zařízením s fénem a bavlněnými župany, trezorem a pracovním stolem. Hotel disponuje 5 asijskými restauracemi. Restaurace "Sonamu" se specializuje na korejskou kuchyni , kde si hosté mohou vybírat z nejrůznějších pochoutek v klidném prostředí. Restaurace "Hanabi" a "Yuraku" se specializují na pokrmy z japonské kuchyně. Restaurace "Lamesa" nabízí pokrmy asijských zemí, jako např. Filipíny, Korea, Čína, Japonsko či Thajsko. V podobném stylu hotel disponuje bufetem s názvem "Asiana Gran buffet". Poslední restaurací je "Manila Grill" nacházející se v přízemí hotelu s nabídkou filipínských pokrmů na grilu. Tato restaurace má 140 míst k sezení. Pokud hosté chtějí využít bar či noční klub, tak jsou zde na správném místě. Hotel Asiana disponuje nočním klubem "Boracay", který se rozkládá na 3 patrech a nabízí také klidnější místa pro konverzace. Klub má kapacitu nejméně 400 lidí. Hosté se mohou těšit na hudebníky a zároveň si užít čerstvě připravené pokrmy. Hotel dále disponuje komedy barem "Makati", kde probíhá také karaoke. Bar "Pojang Macha" je situován u bazénu a nabízí korejské alkoholické, nealkoholické nápoje a pokrmy připravované na grilu. Mezi další vybavení hotelu patří "Oasis Lobby Lounge", kde se podávají tropické nápoje, káva, tradiční čaje a zákusky. Hosté se mohou těšit také na business centrum otevřené 24 hodin denně. Dále hotel disponuje beauty centrem, Spa, bazénem a posilovnou. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.


TripAdvisor Cestovatelské recenze

290. z 691 hotelů v Dubaji

Vynikající
125
Velmi dobré
132
Průměrné
43
Špatné
8
Příšerné
11
Kvalita spánku
Umístění
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Brilantní
Skvělá pohostinnost a služby přímo od vstupu do výjezdu. Uklidňující uvolnění jen brilantní Zvláštní ocenění Gopalu je neustále okouzlující a prostě brilantní! ! Asiana je skvělá za vaše peníze! celá recenze s možností překladu
Patrick D, Dubaj, Spojené arabské emiráty, 05:20 26.07.2018
Vše Výborné
Vynikající poloha v centru města proto očekává dopravní zácpy v ranních a večerních dobách díky kanceláři a práci. Nicméně dvě stanice metra jsou velmi blízko, Reef Mall, mnoho restaurací je v... celá recenze s možností překladu
ATIFKHALIL, Riyadh, Saudi Arabia, 02:01 10.07.2018
Velmi dobrý hotel se špatnou restaurací
Recepce byla velmi profesionální a pokoj byl prostorný, čistý a čistý. Pokojová služba byla také dobrá. Když se podíval na restaurent, byli to buď Filipové, Japonci nebo Korejci. Zkoušeli jsme... celá recenze s možností překladu
AmrNounou, Dubaj, Spojené arabské emiráty, 19:50 09.07.2018

Podobné zájezdy

Hotel Asiana *****

destinace: Spojené arabské emiráty, Dubaj, Jumeirah Beach

termín:10.06. (St) - 14.06. (Ne) 2020 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Vídeň

strava: Bez stravy

Hotel Asiana
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Kentlucky s.r.o. IČO: 26475693
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...