Největší nabídka poznávacích i pobytových | Bohemian Fantasy

585225879
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR EXOTIKY!
LÉTO 2020 V PRODEJI!

PETROHRAD - LETECKY

kufr pdf

Termín:17.07. (Pá) - 21.07. (Út) 2020

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:607996

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 17 890 Kč

Poloha

za krásami Benátek severu
 

Program

Den 1
Odlet z Prahy nebo Vídně do Petrohradu (možnost transferu z Brna na letiště). Tranfer do hotelu, možnost společné večerní procházky. Nocleh.
Den 2
Po snídani pěší a autokarový okruh městem s místním průvodcem a prohlídkou nejzajímavějších památek města: nábřeží Něvy s řadou významných mostů, Petropavlovská pevnost s katedrálou sv. Petra a Pavla, budova Admirality, procházka po Něvskékm prospektu - nejživější tepně města. Dále Kazaňský chrám, chrám sv. Izáka, chrám Srdce Ježíšova. Odpoledne možnost další procházky po městě. Nocleh.
Den 3
Po snídani výlet do Puškinu (dříve Carskoje Selo), návštěva nádherného barokního paláce Alžběty a Kateřiny Veliké, ve kterém můžete obdivovat kopii slavné Jantarové komnaty, která záhadně zmizela za 2. světové války. Poté návštěva zdejších rozlehlých parků. Návrat do Petrohradu, odpoledne individuální volno či možnost návštěvy Ruského muzea nebo projížďky lodí po petrohradských kanálech. Podvěčerní procházka, nocleh v hotelu.
Den 4
Po snídani možnost návštěvy Ermitáže, jedné z největších obrazáren světa. Oběd, odpoledne výlet do Petrodvorce - palácového komplexu Petra Velikoého s úchvatnými zahradami na břehu Baltského moře. Prohlídka paláce i zahrad, návrat do hotelu.
Den 5
Po snídani uvolnění pokojů, dopoledne individuální volno v Petrohradě, v odpoledních hodinách transfer z hotelu na letiště a odlet do Prahy/Vídně. Po příletu možnost tranferu autokarem do Brna.

 

 

Cena zahrnuje

zpáteční letenku Praha - Petrohrad vč. letištních tax, kabinové zavazadlo do 8 kg, 4x ubytování se snídaní v hotelu *** v Petrohradě, služby českého a místního průvodce, dopravu autobusem dle programu

Cena nezahrnuje

vyřízení elektronického víza do Petrohradu 490 Kč, případné vstupy, dopravu autokarem z Brna na letiště a zpět (fakultativně)

Fakultativně

Ermitáž s průvodcem 590 Kč, Carskoje Celo a Jantarová komnata s průvodcem 610 Kč, Petrodvorec, palác a zahrady 790 Kč, Petropavlovská pevnost s katedrálou 210 Kč, příplatek za odbavené zavazadlo do 20 kg 1300 Kč, tranfer z Brna na letiště a zpět za 500 Kč/1 smět (min. 15 osob)

Poznámka

Kvůli vyřízení víza je nutné se přihlásit na zájezd nejpozději 10 dní před odletem a dodat cestovní pas platný alespoň 6 měsíců po návratu a 1 pasové foto. Možná změna letiště.
 

Podobné zájezdy

PETROHRAD - LETECKY

destinace: Rusko, Petrohrad

termín:17.07. (Pá) - 21.07. (Út) 2020 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

PETROHRAD - LETECKY
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bohemian Fantasy,s.r.o. IČO: 41187571
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...