Největší nabídka poznávacích i pobytových | Bohemian Fantasy

585225879
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR EXOTIKY!
LÉTO 2020 V PRODEJI!

VELKÝ OKRUH PORTUGALSKEM - letecky

kufr pdf

Termín:20.09. (Ne) - 28.09. (Po) 2020

změnit termín

Délka pobytu:9 dní, 8 nocí

ID hotelu:791337

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 25 990 Kč

Program

Den 1
Odlet z Prahy nebo Vídně (bude upřesněno). Přílet do Lisabonu, transfer do hotelu, ubytování. Navečer možnost společné procházky Lisabonem. Nocleh v hotelu.
Den 2
Cesta na sever do Sintry – letní rezidence portugalských králů. Možnost návštěvy paláce. Odtud jízda na nejzápadnější výběžek evropského kontinentu – mys Cabo da Roca, útes vypínající se 140 m n. m. Cesta po pobřeží se zastávkou v přímořském městečku Cascais a Estorilu zpět do Lisabonu – čtvrť Belém s klášterem sv. Jeronýma a pomníkem objevitele nových zemí – Vasca da Gamy. Nocleh v hotelu.
Den 3
Celodenní pobyt v Lisabonu, prohlídka nejvýznamnějších pamětihodností – nábřeží s domy obloženými kachličkami zvanými azulejos, přístav, hrad São Jorge, starobylá čtvrť Alfama s římským divadlem, plavba lodí k soše Krista. Nocleh v hotelu.
Den 4
Celodenní výlet do oblasti Alentejo u španělských hranic. Město Évora (UNESCO) s katedrálou Sé, římským chrámem v korintském slohu a s uličkami lemovanými gotickými a renesančními paláci. Dále do Reguengos de Monsaraz, rázovitého městečka na kopci. Na zpáteční cestě návštěva prehistorické lokality Almendres, která je známá svými 95 neolitickými menhiry starými více než 7000 let. Nocleh v hotelu. 
Den 5
Cesta na sever Lisabonu, návštěva středověkého městečka Óbidos, obehnaného mohutnými hradbami. Odpoledne Alcobaça, prohlídka krásného cisterciáckého opatství, založeného ve 12. století prvním portugalským králem. Dále Batalha s klášterem v zeleném údolí, proslaveným svým manuelinským slohem (15. století). Navečer zastávka v půvabném rybářském městečku Nazaré s krásnou pláží. Ubytování v hotelu.
Den 6
Návštěva světoznámého poutního místa Fátima, poté návštěva Tomaru, města památek z manuelinského období. Odpoledne příjezd do Coimbry, města nad řekou Mondego. Staré univerzitní město bylo první metropolí portugalského království a střediskem věd a umění. Ubytování v hotelu. 
Den 8
Celodenní výlet do nejznámější a nejpůvabnější portugalské vinařské oblasti Porto a Douro, kde na strmých svazích kaňonu řeky Douro dozrávají hrozny, ze kterých se vyrábí slavné portské víno. Prohlídka barokního kláštera Mateus u města Vila Real, v městečku Sabrosa stojí rodný dům mořeplavce Fernãa de Magalhães, který jako první v roce 1522 obeplul celou zeměkouli. Fakultativně možnost návštěvy vinařské firmy u obce Pinhão, kde Douro vytváří neopakovatelné scenérie. Městečko Peso da Régua – centrum oblasti a sídlo několika desítek vinařských firem. Večer návrat do Porta, nocleh v hotelu.
Den 9
V ranních hodinách transfer na letiště do Lisabonu a odlet do Prahy/Vídně. Po příletu možnost transferu do Brna.

 

Cena zahrnuje

letenku do Lisabonu a zpět (vč. letištních tax), 8 noclehů v hotelích se snídaní, dopravu místním autokarem nebo minibusem, průvodcoské služby

Cena nezahrnuje

vstupy

Fakultativně

možnost využít transfer z Brna na letiště a zpět za příplatek

Podobné zájezdy

VELKÝ OKRUH PORTUGALSKEM - letecky

destinace: Portugalsko, Portugalsko

termín:20.09. (Ne) - 28.09. (Po) 2020 (9 dní, 8 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

VELKÝ OKRUH PORTUGALSKEM - letecky
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bohemian Fantasy,s.r.o. IČO: 41187571
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...