Největší nabídka poznávacích i pobytových | Bohemian Fantasy

585225879
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR EXOTIKY!
LÉTO 2020 V PRODEJI!

Portugalsko - Pohodový týden na pobřeží Algarve s návštěvou Lisabonu

kufr pdf

Termín:11.06. (Pá) - 17.06. (Čt) 2021

změnit termín

Délka pobytu:7 dní, 6 nocí

ID hotelu:879104

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 36 990 Kč 35 990 Kč

Úvod
Pěší turistika po rozeklaném pobřeží, burácející oceán na mysech s majáky, šumící moře a koupání na romantických plážích s jemným pískem, které jsou lemovány malebnými skalisky s jeskyněmi. Neopomeneme navštívit ani malebná města se středověkými památkami jako Silves a Lagos a na celou oblast se podíváme z nejvyšší hory Fóia. Závěr pobytu završíme návštěvou kouzelného Lisabonu. Provází J. Pechová.
Program zájezdu

1. den:
odlet z Prahy do Portugalska, transfer na ubytování v oblasti ALGARVE, ubytování (5 nocí na 1 místě), večeře.
2. den:
po snídani odjezd na jihozápadní cíp Portugalska MYS SVATËHO VINCENTA - pěší túra po západním pobřeží po staré rybářské stezce a dál do vnitrozemí (14 km, cca 4-5 hod.), prohlídka pevnosti a mysu SAGRES, večeře. Večerní prohlídka centra letoviska ALBUFEIRA.
3. den:
po snídani pěšky po malebném pobřeží s řadou zátok, skalisek a pláží po tzv. „Stezce sedmi visutých údolích“ s možností koupání (cca 6 km), odpoledne prohlídka města LAGOS, místa jediného otrokářského trhu v Evropě. Fakultativně projížďka lodí kolem pobřeží.
4. den:
po snídani odjezd na nejvyšší horu pobřeží Algarve FÓIA (902 m) pěší okruh po svazích hory cca 7 km nebo náročnější varianta „okruh kaskády“ 17 km, později odpoledne prohlídka středověkého městečka SILVES, bývalého arabského hlavního města Algarve, prohlídka staré části města s mohutným maurským hradem, večeře.
5. den:
po snídani výlet do východní části Algarve, malebného městečka s řadou kostelů TAVIRA na řece Gilao, krátká pěší procházka na stejnojmenný ostrůvek tvořený písečnými dunami s netradičním „hřbitovem kotev“, možnost koupání na PRAIA DO BARRIL, návrat na ubytování, večeře.
6. den:
po snídani odjezd do hlavního města Portugalska - LISABONU, prohlídka nejstarší lisabonské čtvrti Alfama s nádhernou vyhlídkou na celé město, katedrála, procházka hlavní promenádou Lisabonu RUA AUGUSTA s pouličními umělci, kavárnami a elegantními obchody přes NÁMĚSTÍ ROSSIO. Určitě se projedeme i slavnou tramvají č. 28, která se bravurně proplétá místními úzkými uličkami a zastavíme se na některé ze slavných vyhlídek. Večer fakultativně možnost večeře v restauraci s tradiční portugalskou živou hudbou fado, ubytování.
7. den:
dokončení prohlídky Lisabonu - čtvrť BELÉM plná památek portugalského zlatého věku, návštěva KLÁŠTERA SV. JERONÝMA a prohlídka Torre de Belém v manuelském slohu, Památník objevitelů - vystavěný na počest objevitele Vasca de Gama, odlet do ČR.
Cena zahrnuje
zpáteční letenka Praha-Lisabon vč. let. tax a poplatků v max. výši 8 000 Kč, 5x nocleh v hotelu*** v oblasti Algarve s polopenzí, 1x nocleh v hotelu v Lisabonu se snídaní, městská hromadná doprava, doprava pronajatým mikrobusem, vedoucí zájezdu.
Cena nezahrnuje
vstupné, další strava a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
1lůžkový pokoj 5 400 Kč, večeře s živou hudbou fado v Lisabonu 1 890 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 30 000 Kč za 245 Kč, do 80 000 Kč za 845 Kč.

Podobné zájezdy

Portugalsko - Pohodový týden na pobřeží Algarve s návštěvou Lisabonu

destinace: Portugalsko, Portugalsko

termín:11.06. (Pá) - 17.06. (Čt) 2021 (7 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Portugalsko - Pohodový týden na pobřeží Algarve s návštěvou Lisabonu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Poznání, Jiří Erben IČO: 48163210
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...