Největší nabídka poznávacích i pobytových | Bohemian Fantasy

585225879
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR EXOTIKY!
LÉTO 2020 V PRODEJI!

POLSKÝM RYCHLOVLAKEM ZA KRÁSAMI BALTU ***

kufr pdf

Termín:19.08. (St) - 23.08. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:665643

Doprava:Vlakem

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 11 990 Kč

Poloha
VARŠAVA (UNESCO) • GDAŇSK • SOPOTY • HEL • WŁADYSŁAWOWO • MALBORK (UNESCO)
Program

1. den
Ráno odjezd vlakem Eurocity po trase Praha, Kolín, Pardubice, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Zábřeh na Moravě, Olomouc (individuálně vlakem z Brna do Olomouce), Hranice na Moravě a Ostrava do Varšavy (UNESCO), ubytování, prohlídka „polského Manhattanu“ s mrakodrapy a království skla a oceli, obnovené historické jádro města se zámkem, alternativně muzea, galerie či moderní fotbalový stadion.
2. den
Nejmodernějším a nejrychlejším vlakem polských železnic („polské pendolino“, komfortní jízda rychlostí až 200 km/h) do metropole severního Polska Gdaňsku, ubytování a prohlídka centra, starobylé hanzovní město, historické jádro města obnovené po 2. svět. válce, kostel Panny Marie s Gdaňskou madonou, Velký mlýn, Stary Žuraw a Kanál Raduni, projekt německých rytířů ze 14. stol., nespočet kostelů, hospůdek i obchůdky s medovým zlatem severu – jantarem, okouzlující atmosféra města.
3. den
Ráno regionálním vlakem do lázeňského města Sopoty, umělecký unikát – tzv. Krzywy domek (stavba architektů Szotyński získala titul „Nejpodivuhodnější budova světa“), městský maják a závěrem nejdelší dřevěné molo v Evropě, procházky po dlouhé písečné pláži, možnost oběda. Odpoledne poloostrov Hel s písečnými dunami, dle času malá obec Władysławowo a místní kuriozita – Domek do góry nogami (vzhůru nohama), v obci Hel hospůdky, bílé písečné pláže, ruiny válečných dělostřeleckých baterií, radarů i maják, návrat do Gdaňsku vlakem (individuálně zpět vyhlídkovou lodí).
4. den
Po stopách slavných křižáckých hradů – Malbork (UNESCO), největší gotická stavba světa, dále z impozantního historického nádraží vlakem zpět do Graňsku, monumentální katedrála (5 historických slohů) v gdaňské čtvrti Oliwa, krásný park se zámkem.
5. den
Polským vlakem Pendolino do Varšavy, možnost oběda a nákup suvenýrů a mezinárodním vlakem EC do ČR, příjezd do Prahy večer. Poznámka: CK si vyhrazuje právo změn v programu vzhledem k jízdním řádům.
Příplatky
jednolůžkový pokoj (os/pobyt) - 3500,- Kč | pojištění léčebných výloh a storna (os/pobyt) - 290,- Kč | Doporučená částka na vstupy, regionální jízdenky a MHD cca 440 PLN/os.
Slevy za včasný nákup
Všem klientům, kteří si do 29. 2. 2020 koupí zájezd, bude poskytnuta sleva ve výši: 6% do 31. 12. 2019 4% do 31. 01. 2020 2% do 29. 02. 2020 Tyto slevy jsou počítány vždy ze základní ceny zájezdu bez příplatků a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Tato sleva se nepočítá z platby za příplatky. Slevu nelze sčítat s jinými slevami.
Slevy pro stálé zákazníky
Všem stálým klientům (tj. všem, kteří se alespoň dvakrát zúčastnili našich zájezdů) bude poskytnuta sleva při zakoupení zájezdu ve výši: 8% do 31. 12. 2019 6% do 31. 01. 2020 4% do 29. 02. 2020 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami. Sleva zároveň platí i pro 1 rodinného příslušníka.
cena zahrnuje
vlakové jízdenky s místenkou Praha (nebo po trase) - Varšava - Gdaňsk a zpět (základní vozová třída)
4× ubytování ve 2lůžkových pokojích v hotelech 3*
4× snídani
průvodcovské služby
Prijezdy
Praha
Kolín
Pardubice
Ústí nad Orlicí
Česká Třebová
Zábřeh na Moravě
Olomouc
Hranice na Moravě
Ostrava
Odjezdy
Praha
Kolín
Pardubice
Ústí nad Orlicí
Česká Třebová
Zábřeh na Moravě
Olomouc
Hranice na Moravě
Ostrava

Podobné zájezdy

POLSKÝM RYCHLOVLAKEM ZA KRÁSAMI BALTU ***

destinace: Polsko, Poznávací zájezdy - Polsko, Polsko

termín:19.08. (St) - 23.08. (Ne) 2020 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Vlakem /

strava: Snídaně

POLSKÝM RYCHLOVLAKEM ZA KRÁSAMI BALTU
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Travel 2002, s. r. o. IČO: 46980211
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...