Největší nabídka poznávacích i pobytových | Bohemian Fantasy

585225879
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR EXOTIKY!
LÉTO 2020 V PRODEJI!

Polsko - Mazurská jezera na kole a na lodi

kufr pdf

Termín:16.08. (Ne) - 22.08. (So) 2020

změnit termín

Délka pobytu:7 dní, 6 nocí

ID hotelu:467405

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 9 790 Kč

Ubytování
4x ubytování v hotelíku ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím.
Úvod
Na kole krajinou Mazurských jezer, jedním z nejmalebnějších míst Evropy, nazývaném „zelené plíce“ Polska. Dokonalými cyklostezkami po nefrekventovaných silničkách a písčitých cestách mezi tisíci jezer propojených kanály a říčkami, které vytvářejí ideální region pro mnoho druhů vzácné flóry a ptactva. Z paluby výletní lodě, na kole či na pronajaté jachtě můžeme obdivovat pralesy, chráněné vodní rostliny, rezervace zubrů a labutí. Uvidíme staropruská opevnění, zámky a kostely, křižácké hrady a pevnosti, válečné bunkry a mnoho dalších historických krás tohoto regionu.
1. - 2.den:
odjezd z ČR autobusem do Polska. Zachovalý BORECKÝ PRALES, středisko chovu zubrů ve Wolisku, na kole rezervací Spytkowo kolem historických dvorů, barokních kostelů, zbytků opevnění, všudypřítomných jezer a kolem tvrze BOYEN do kempu u Giżycko.
Program zájezdu

3. den:
GIŻYCKO - křižácký hrad, otáčivý most. „Modrou“ cyklostezkou, typickými městečky mezi jezery Dargin a Mamry, přes Pozezdrze s kostelem a nedalekým polním sídlem SS. Zámek Sztynort, Hitlerovo nedobytné „Vlčí doupě“, chráněná krajinná oblast GLAZOWSKA s tisíci kameny.
4. den:
hospodářské stavení v GORAZDOWO, usedlost v Monetki, bývalé středisko kultury Ariánů Stará Rudówka, hrad křižáckých rytířů RYN a zděné domy ve městě. Zpět přes staropruské hradiště v Orlo, nebo dále na gotický kostel a barokní zámek v Nakomiady a muzeum Mazurské země v OWCZARKI.
5. den:
vyhlídková cesta pronajatou lodí po jezerech spojených unikátní soustavou kanálů z Giżycka do „perly Mazur“, městečka MIKOLAJKI s historickými domy. K obřímu jezeru ŚNIARDWY se svou legendou o zakleté dívce. Odpočinek, koupání či na kole do přírodní rezervace vodních rostlin jezera Lisunie.
Cena zahrnuje
doprava autobusem, přeprava kol, vyhlídková cesta lodí z Giżycko do Mikolajki, polopenze, 4x ubytování v hotelíku ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, vedoucí zájezdu, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu, informační materiály.
Cena nezahrnuje
vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje

Podobné zájezdy

Polsko - Mazurská jezera na kole a na lodi

destinace: Polsko, Poznávací zájezdy - Polsko, Polsko

termín:16.08. (Ne) - 22.08. (So) 2020 (7 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

Polsko - Mazurská jezera na kole a na lodi
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Poznání, Jiří Erben IČO: 48163210
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...