Největší nabídka poznávacích i pobytových | Bohemian Fantasy

585225879
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR EXOTIKY!
LÉTO 2020 V PRODEJI!

Krakov *

kufr pdf

Termín:25.09. (Pá) - 28.09. (Po) 2020

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:80283

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 5 490 Kč

Poloha
Krakov - klenot mezi polskými městy. Navštívíte Královský zámek Wawel, židovskou čtvrť Kazimierz, čeká vás solný důl Vělička, Kalwaria Zębrzydowska i kouzelná příroda Ojcowského NP.
Program
1. den: Odjezd z Prahy v ranních hodinách. Cesta do Polska. O Velikonocích tradice Malopolska a krakovského vojvodství ve skanzenu Wygiełzów, Nadwiślański Park, zřícenina středověkého hradu Lipowiec; v Květnu Kroměříž, zahrady a arcibiskupské sklepy s ochutnávkou vína, individuální květinová výstava Floria 2020; v červenci Olomouc, Přemyslovský palác, radnice s orlojem, sloup Nejsvětější trojice, zastávka na hradě Helfštýn, mezinárodní centrum kovářství; v září Rožnov pod Radhoštěm, babí léto v Beskydech a návštěva skanzenu, zastávka ve ŠTRAMBERKU, věž Trúba, ubytování v ČR.


2. den: Krakov, královský zámek Wawel, katedrála, Královská cesta, chrám P. Marie s bohatě zdobeným s 13 m vysokým gotickým oltářem, Rynek Glowny a slavná tržnice Sukiennice, Barbakan, Collegium Maius, dle času volno v centru města, indiv. Národní muzeum (Leonardova dáma s hranostajem), kavárnička nebi Pijalnia czekolady - výborná čokoláda na pití, atmosféra večerního města.

3. den: Solný důl Vělička, komplex kaplí v solných dolech, muzeum, Krakov, židovská čtvrť Kazimierz, Ojcow, turistika v Ojcovském NP, bizarní skalní útvary, hrad Ojców, Lokýtkova jeskyně.

4. den: Kalwaria Zebrzydowska, významné polské poutní místo s nejrozsáhlejší kalvárií, 41 kaplí v okolních kopcích, vycházková trasa, zastávka v Cieszyn (Polský Těšín), městečko se zámkem a vzácnou rotundou sv. Mikuláše (exteriéry), návrat do Prahy ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje
doprava autokarem
3x nocleh v hotelu
2x snídaně
1x polopenze
služby průvodce
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění
pobytové taxy
vstupné (orientačně): Krakow - Wawel - Reprezentační komnaty 17 PLN, Královská apartmá - 24 PLN, zbrojnice + klenotnice 17 PLN, Dračí jáma 3 PLN, katedrála ve Wawalu je zdarma, vstup krypta, věž a klenotnice katedrály 10 PLN, Mariánský chrám 8 PLN, Muzeum Czartoryszkych 15 PLN, Collegium Maius 15 PLN, Palác Ciolowski - galerie pravoslavného umění 15PLN, palác Ciolkowski - Muzeum Jana Pavla II. 10 PLN, Kazimierz - synagoga 10 PLN, Wieliczka 41 PLN + povinný průvodce 6 PLN, Ojcow hrad 2 PLN, Lokýtkova jeskyně 7 PLN
Slevy
sleva pro stálé klienty poznávacích zájezdů 2016 - 2019, rezervace min. 60 dní před odjezdem - sleva pro klienty z let 2016 - 2019 (poznávací zájezdy), rezervace min. 60 dní před odjezdem, do 30.000 Kč - 3 %

Podobné zájezdy

Krakov *

destinace: Polsko, Poznávací zájezdy - Polsko, Polsko

termín:25.09. (Pá) - 28.09. (Po) 2020 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

Krakov
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Slan Tour, s.r.o. IČO: 25118889
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...