Největší nabídka lázní a wellness na internetu

725855030
Exotika 2019/20 již v prodejivyužijte slevy first minute

TŘI DNY V BUDAPEŠTI A ZÁMEK GÖDÖLLÖ *

kufr pdf

Termín:26.10. (So) - 28.10. (Po) 2019

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:297136

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 3 390 Kč

Poloha
Zájezd pro ty, kterým doposud chyběl čas pořádně si prohlédnout a užít celou Budapešť. Budete se moci vykoupat v trojích historických lázních, navštívíte slavný parlament, budete mít dost času k vychutnání atmosféry města Budapešť a zajedete si i do GÖDÖLLÖ na prohlídku nejznámějšího maďarského zámku.
Program
Den 1
Odjezd z Olomouce v časných ranních hodinách, před polednem příjezd do BUDAPEŠTI. Vyjížďka na citadelu s nejlepším výhledem na Budín, Pešť a Dunaj, přejezd do Pešti, volno k nákupům v historické tržnici Vásárcsarnok (možnost koupit maďarské speciality, např. pravé tokajské víno, pálinku, papriku, salámy apod.), popřípadě k nenáročnému výstupu k památníku sv. Gellérta nebo ke koupání v secesních lázních Gellért. Odpoledne prohlídka Pešti: Váci utca, Vörösmarty tér, nábřeží Dunaje, reduta, katedrála sv. Štěpána, nám. Svobody, secesní spořitelna Ödöna Lechnera. Poté výjezd na Budínský hradní vrch, prohlídka půvabné staré čtvrti, Matyášova chrámu, popřípadě Rybářské bašty a hradního podzemního labyrintu. Ve večerních hodinách odjezd do hotelu.
Den 2
Po snídani prohlídka proslulé budovy parlamentu s průvodcem (uvidíte i korunovační klenoty), procházka po výstavné ANDRÁSSYHO TŘÍDĚ a židovskou čtvrtí s největší synagogou ve střední Evropě a kolem OPERY. Odpoledne je možné strávit koupáním v Széchenyiho lázních nebo návštěvou Muzea krásných umění s velmi cennou sbírkou.  Zájemci o plavbu lodí odjedou autobusem do Ostřihomi, prohlédnou si tamní baziliku a z Ostřihomi poplují lodí zpět do Budapešti - TŘÍHODINOVÁ PLAVBA NEJKRÁSNĚJŠÍM ÚSEKEM DUNAJE, tzv. Dunajským ohbím. Příjezd do Budapešti ve 20 hod. Návrat do hotelu.
Den 3
Ráno přejezd do GÖDÖLLÖ, prohlídka oblíbeného zámku císařovny Sissi, parku a palmového skleníku. Návrat do PEŠTI a volno například k návštěvě historických cukráren nebo Rudas Thermal Bath z 16. století. Zájemci mohou odpoledne podniknout výlet do BUDÍNSKÝCH VRCHŮ - zubačkou na Széchenyiho vrch (Széchenyihegy) a odtud pěšky s krásnými výhledy na město na nejvyšší budapešťský kopec Jánoshegy s rozhlednou císařovny Sissi a zpět do města sedačkovou lanovkou. V 17 hod odjezd, návrat do Olomouce po 23 hod.

 
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu*** se snídaní, služby průvodce   Cena nezahrnuje: případné pobytové taxy, vstupy  
Cena nezahrnuje
plavba lodí po Dunaji 350 Kč/osoba, návštěva Parlamentu 300 Kč/osoba (obojí nutno nahlásit a zaplatit při rezervaci zájezdu - na místě již není možné vstupenky zakoupit - klienti, kteří se fakultativních výletů nebudou chtít zúčastnit, budou mít volno než se skupina vrátí)    

Podobné zájezdy

TŘI DNY V BUDAPEŠTI A ZÁMEK GÖDÖLLÖ *

destinace: Maďarsko, Termální lázně, Lázně Bük / Bükfürdo

termín:26.10. (So) - 28.10. (Po) 2019 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

TŘI DNY V BUDAPEŠTI A ZÁMEK GÖDÖLLÖ
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...