Největší nabídka poznávacích i pobytových | Bohemian Fantasy

585225879
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR EXOTIKY!
LÉTO 2020 V PRODEJI!

TŘI DNY V BUDAPEŠTI A ZÁMEK GÖDÖLLÖ

kufr pdf

Termín:30.10. (Pá) - 01.11. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:297136

Doprava:Autobus

Odletové místo:Dle programu

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 3 590 Kč

Poloha

Zájezd pro ty, kterým doposud chyběl čas pořádně si prohlédnout a užít celou Budapešť. Budete se moci vykoupat v trojích historických lázních, navštívíte slavný parlament, budete mít dost času k vychutnání atmosféry města Budapešť a zajedete si i do GÖDÖLLÖ na prohlídku nejznámějšího maďarského zámku.

Program

Den 1
Odjezd z Olomouce v 5 hod, okolo poledne příjezd do BUDAPEŠTI, vyjížďka na citadelu s nejlepším výhledem na Budín, Pešť a Dunaj, přejezd do Pešti, 2 hodiny k nákupům v historické tržnici (možnost koupit maďarské speciality, např. pravé tokajské, pálenku, papriku apod.), popř. k nenáročnému výstupu k památníku sv. Gellérta nebo ke koupání v secesních lázních Gellért. Odpoledne prohlídka Pešti: Váci utca, Vörösmarty tér, nábřeží, reduta, katedrála sv. Štěpána, nám. Svobody, secesní spořitelna Ödöna Lechnera. Ve 20 hod. odjezd do hotelu.
Den 2
Po snídani prohlídka proslulé budovy parlamentu s průvodcem (uvidíte i korunovační klenoty), procházka po výstavné ANDRÁSSYHO TŘÍDĚ a židovskou čtvrtí kolem OPERY, možnost navštívit dvě synagogy. Odpoledne je možné strávit koupáním s Széchenyiho lázních nebo volný program. Zájemci o plavbu lodí odjedou autobusem do Ostřihomi, prohlédnou si baziliku a z Ostřihomi poplují lodí zpět do Budapešti - TŘÍHODINOVÁ PLAVBA NEJKRÁSNĚJŠÍM ÚSEKEM DUNAJE, tzv. Dunajsým ohbím. Příjezd do Budapešti ve 20 hod. Návrat do hotelu.
Den 3
Ráno přejezd do GÖDÖLLÖ, prohlídka oblíbeného zámku císařovny Sissi, parku a palmového skleníku, návrat do PEŠTI a volno napž. k návštěvě historických cukráren nebo tureckých lázní ze 16. století. Zájemci mohou odpoledne podniknout výlet do BUDÍNSKÝCH VRCHŮ - zubačkou na Széchenyiho vrch (Széchenyihegy) a odtud pěšky s krásnými výhledy na město na nejvyšší budapešťský kopec Jánoshegy s rozhlednou císařovny Sissi a odtud zpět do města sedačkovou lanovkou. V 17 hod odjezd, návrat to Olomouce ve 23 hod.
 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu*** se snídaní, služby průvodce

Cena nezahrnuje

případné pobytové taxy, vstupy

Fakultativně

plavba lodí po Dunaji 350 Kč/osoba (v březnu, dubnu, květnu a říjnu je plavba kratší - 200 Kč), návštěva Parlamentu 300 Kč/osoba (obojí nutno nahlásit a zaplatit při rezervaci zájezdu - na místě již není možné vstupenky zakoupit - klienti, kteří se fakultativních výletů nebudou chtít zúčastnit, budou mít volno než se skupina vrátí)    

Odjezdová místa

Základní trasa: Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno

Svozové trasy za příplatek 350 Kč: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Zlín

Svozové trasy za příplatek 250 Kč: Přerov, Hranice

Podobné zájezdy

TŘI DNY V BUDAPEŠTI A ZÁMEK GÖDÖLLÖ

destinace: Maďarsko, Termální lázně, Lázně Bük / Bükfürdo

termín:30.10. (Pá) - 01.11. (Ne) 2020 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Autobus / Dle programu

strava: Snídaně

TŘI DNY V BUDAPEŠTI A ZÁMEK GÖDÖLLÖ
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bohemian Fantasy,s.r.o. IČO: 41187571
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...