Největší nabídka lázní a wellness na internetu

725855030
Exotika 2019/20 již v prodejivyužijte slevy first minute

BÜKFÜRDÖ – SÁRVÁR – HÉVÍZ (KEHIDA) *

kufr pdf

Termín:26.10. (So) - 28.10. (Po) 2019

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:297111

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 2 990 Kč

Program
Den 1
Odjezd v brzkých ranních hodinách směr Vídeň a ŠOPROŇ – prohlídka historického městečka založeného již v době římsk. Úzké uličky se středověkými a barokními domy Vás okouzlí. Po poledni příjezd do lázní BÜKFÜRDŐ, ve ktrých můžete cca 4 hodiny relaxovat a využívat všechny bazény,  sauny a služby. K večeru odjezd na ubytování v Büku, volno, nocleh.
Den 2
Po snídani odjezd směrem k Blatenskému jezeru (BALATONU), po cestě krátká zastávka pod hradem SÜMEG, který byl vystavěn koncem 13. století a dodnes patří k nejzachovalejším v zemi. Cesta podél pobřeží Balatonu s krátkou zastávkou ve vinařské oblasti Badacsony, proslulé výrobou vína Badacsonyi szürkebarát. Prohlídka KESZTHELY – nejstarší a největší město na pobřeží Balatonu, založené už v římském období. Nejatraktivnější památkou je krásný barokní zámek rodu Festeticsů. Odpoledne koupání v termálních lázních v HÉVÍZU – druhé největší jezero s termální vodou na světě s hladinou pokrytou lekníny. Večer návrat na ubytování, možnost večeře, nocleh.
Den 3
Po snídani celodenní pobyt v lázních BÜKFÜRDŐ nebo odjezd do městečka SÁRVÁR, které je zajímavé nejen svou středověkou vodní tvrzí, ale zejména termálními lázněmi, které patři k nejmodernějším v Maďarsku - celodenní koupání. V odpoledních hodinách odjezd do Česka, příjezd do Olomouce v pozdích večerních hodinách.

 
Poloha
Relaxační víkend ve třech nejlepších termálních lázních Maďarska.
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 2x ubytování ve dvoulůžkových pokojích v penzionu v Büku, 2x snídaně, služby průvodce   Cena nezahrnuje: vstupné do termálních lázní
Cena nezahrnuje
2x večeře 540 Kč, balíček vstupů do Bukfurdő, Sarvaru a Hevizu/Kehidy - dospělí 940 Kč, děti 3–15 let 550 Kč Upozorňujeme, že v březnovém, dubnovém, říjnovém a listopadovém termínu je koupání v Hévízu nahrazeno koupáním v Kehidě.    

Podobné zájezdy

BÜKFÜRDÖ – SÁRVÁR – HÉVÍZ (KEHIDA) *

destinace: Maďarsko, Termální lázně, Lázně Bük / Bükfürdo

termín:26.10. (So) - 28.10. (Po) 2019 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

BÜKFÜRDÖ – SÁRVÁR – HÉVÍZ (KEHIDA)
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...