Největší nabídka lázní a wellness na internetu

725855030
Exotika 2019/20 již v prodejivyužijte slevy first minute

PAŘÍŽ A VERSAILLES s návštěvou REMEŠE (UNESCO) *

kufr pdf

Termín:26.10. (So) - 30.10. (St) 2019

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:778930

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 6 990 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Poloha
 
Zájemci mohou fakultativně navštívit pařížský Disneyland, průvodce doporučí nejvhodnější den a spoje.

 
Program
Den 1
Odjezd v brzkých ranních hodinách z ČR přes Prahu a Německo do Francie, krátká zastávka u katedrály v Remeši k prohlídce exteriérů věhlasné středověké katedrály Notre-Dame. Příjezd na ubytování v oblasti Paříže v pozdních nočních hodinách.

 
Den 2
Po snídani vyjedeme do PAŘÍŽE - okružní jízdu městem zahájíme na náměstí Bastilly, prohlédneme si náměstí Republiky, bulváry Montmartru se slavnými varietními lokály jako Moulin Rouge, a bazilikou Sacré-Coeur, projdeme se po náměstíčku Place Du Tertre plném kavárniček a malujících umělců. Okružní jízdou budeme dále pokračovat k pařížské Opeře, Palais Bourbon, bulvárům Capucines a Madeleine se známým chrámem v řeckém stylu, Palais Bourbon, osmihrannému náměstí Place Vendôme se Slavkovským sloupem vytvořeným podle Trajánova sloupu v Římě s vlysem z 1 200 děl ukořistěných Napoleonem v bitvě u Slavkova. Dále Náměstí Svornosti s egyptským obeliskem z Luxoru a nádhernými kašnami, Elysejská pole, Vítězný oblouk, zastavíme se na Trocadéru s pohledem na Martovo pole se slavnou Eiffelovkou - budeme moci vyjet nahoru výtahem, nebo jít pěšky po schodech a podívat se na město z ptačí perspektivy. V odpoledních hodinách dokončíme okružní jízdu - bulvár a věž Montparnasse, nádherné Lucemburské zahrady, Sorbonna a Pantheon s hrobkami významných osobností v Latinské čtvrti a Invalidovna, místo Napoleonova posledního odpočinku. Návštěva Muzea parfémů Fragonard s výkladem o historii a výřobě parfémů s možností zakoupit si parfémy za výhodné ceny. Možnost večeře v typické lidové hospůdce na Montmartru - francouzská specialita. Nocleh v hotelu.

 
Den 3
Po snídani se vydáme do sídla Francouzských králů, do VERSAILLES proslulého svým zámkem i zahradami. Budeme moci navštívit interiéry zahrnující kapli, zrcadlový sál, ložnici krále, ložnici královny a prohlédnout si stovky obrazů, portréty králů a slavných dvořanů atd. Poté odjedeme do centra Paříže, kde budeme mít osobní volno, ve kterém budeme moci navštívit i jedno z nejznámějších pařížských muzeí  Louvre se světoznámými sbírkami, z nichž vynikají vedle Mony Lisy sochy Sedící písař, Venuše Miloská, Niké Samothrácká, obrazy Tizianovy, Raffaelovy, van Dycka, Rubense a dalších. Po prohlídce možnost společné procházky s průvodcem po nábřeží Seiny, prohlídka katedrály Nôtre Dame, návštěva Latinské čtvrti. Možnost zážitkové prohlídky muzea voskových figurín Grévin, uděláte si foto se slavnými osobnostmi současnosti i francouzské historie. Možnost večeře v typické restauraci ve čtvrti Grand Boulevards. Ve večerních hodinách si vychutnáme jízdu osvětlenou Paříží až do čtvrti Montparnasse, možnost výstupu na Tour Montparnasse s okouzlujícím výhledem na noční Paříž a osvětlenou Eiffelovu věž.  Nocleh v hotelu.

 
Den 4
Po snídani budeme pokračovat v prohlídce Paříže, zahrnující moderní čtvrť La Défense, skládající se z více než 20 mrakodrapů neobyčejných tvarů a barev, odtud odjezd do středu města s osobním volnem. S průvodcem se můžeme projet lodí po Seině, a také nám poradí ve výběru dalších pamětihodností. Můžeme si prohlédnout muzeum Cluny - palác z 15. století, v němž je nyní umístěna sbírka středověkého umění, s areálem římských lázní nebo si prohlédnout prostory slavné pařížské Opery, případně Invalidovnu - komplex budov, dómu a kostela, který byl vybudován v 17. století pro invalidní vojáky. Nyní hostí v nádvoří a paláci vojenské muzeum a v dómu jsou uloženy ostatky Napoleona Bonaparta a jeho příbuzných. Zajímavým tipem je i Rodinovo muzeum, popřípadě muzeum d'Orsay v budově bývalého nádraží se sbírkou umění 19. a 20. století na ploše 45 000m2. Ve večerních hodinách odjezd, noční jízda přes Německo.

 
Den 5
Příjezd do Prahy v poledních, do Brna a dalších nástupních míst v odpoledních hodinách.

 

 

 
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 3x ubytování v dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, 3x snídani, průvodcovské služby    
Cena nezahrnuje
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 1.990 Kč   Ceny vstupů cca: Versailles 18 EUR (náštěvníci do 18 let a obyvatelé Evropské unie do 26 let mají vstup zdarma), Eiffelova věž - výtah 25 EUR (dítě 4-11 6,3 EUR; dítě do 4 let zdarma), Louvre 17 EUR (do 25 let zdarma), Muzeum D´Orsay 14 EUR (náštěvníci do 18 let a obyvatelé Evropské unie do 25 let mají vstup zdarma), Pantheon 9 EUR   SLEVA: třetí osoba na přistýlce (omezený počet míst) 500 Kč   Platí se na místě: pobytové taxy    

Podobné zájezdy

PAŘÍŽ A VERSAILLES s návštěvou REMEŠE (UNESCO) *

destinace: Francie, Poznávací zájezdy - Francie, Francie

termín:26.10. (So) - 30.10. (St) 2019 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

PAŘÍŽ A VERSAILLES s návštěvou REMEŠE (UNESCO)
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...