Největší nabídka poznávacích i pobytových | Bohemian Fantasy

585225879
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR EXOTIKY!
LÉTO 2020 V PRODEJI!

PAŘÍŽ A VERSAILLES

kufr pdf

Termín:24.09. (Čt) - 28.09. (Po) 2020

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:701335

Doprava:Autobus

Odletové místo:Dle programu

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 7 690 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Program

Den 1
Odjezd v brzkých ranních hodinách z nástupních míst přes Německo do Francie. Příjezd na ubytování v oblasti Paříže v pozdních nočních hodinách.
Den 2
Po snídani odjezd na okružní jízdu PAŘÍŽÍ - zahájení na náměstí Bastilly, prohlídka náměstí Republiky, bulváry Montmartru se slavnými varietními lokály jako Moulin Rouge a bazilikou Sacré-Coeur. Následuje procházka po náměstíčku Place Du Tertre plném kavárniček a malujících umělců. Dále pokračování autobusem k pařížské Opeře, bulvárům Capucines a Madeleine se známým chrámem v řeckém stylu, Palais Bourbon, osmihrannému náměstí Place Vendome se Slavkovským sloupem vytvořeným podle Trajánova sloupu v Říme s vlysem z 1 200 děl ukořistěných Napoleonem v bitvě u Slavkova. Dále Náměstí Svornosti s egyptským obeliskem z Luxoru a nádhernými  kašnam, Elysejská pole, Vítězný oblouk. Zastávka na Trocadéru s pohledem na Martovo pole se slavnou Eiffellovkou - možonst vyjet nahoru do 3. patra výtahem nebo jít pěšky po schodech a podívat se na město z úžasné ptačí perspektivy. V odpoledních hodinách dokončení okružní jízdy - bulvár a věž Montparnasse, nádherné Lucemburské zahrady, Sorbonna a Pantheon s hrobkami významných osobností v Latinské čtvrti a Invalidovna, místo Napoleonova posledního odpočinku. Poté možnost návštěvy Muzea parfémů s výkladem o historii a výrobě parfémů s možností zakoupit parfémy za výhodné ceny. Poté fakultativně možnost večeře v typické lidové hospůdce na Montmartru - francouzská specialita. Odjezd na ubytování, nocleh v hotelu.
Den 3
Po snídani odjezd do sádla francouzských králů, do Versailles proslulého svým zámkem i zahradami. Možnost navštívit interiéry zahrnující kapli, zrcadlový sál, ložnici krále, ložnici královny a prohlédnout si stovky obrazů, portréty králů a slavných dvořanů. Dále procházka parky s vodními plochami, Velkým kanálem, mnnožstvím květin a soch. Poté odjezd do centra Paříže, kde bude prostor pro osobní volno, ve kterém budete moci navštívit jedno z nejznámějších pařížských muzeí Louvre se světoznámými sbírkami, z nichž vynikají vedle Mony Lisy sochy Sedící písař, Venuče Miloská, Niké Samothrácká, obrazy Tizianovy, Raffaelovy, van Dycka, Rubense a dalších. Po prohlídce možnost společné procházky s průvodcem po nábřeží Seiny a návštěva Latinské čtvrti. Možnost zážitkové prohlídky muzea voskových figurín Grevin - udělejte si foto se slavnými osobnostmi současnosti i francouzské historie! Poté kratší volno k procházce po pařížských bulvárech, posezení v kavárně na kávu či skleničku vína, nákupům apod. Možnost večeře v typické restauraci ve čtvrti Grand Boulevards - francouzská specialilta. Odjezd na ubytování, nocleh v hotelu.
Den 4
Po snídani pokračování v prohlídce Paříže, zahrnující moderní čtvrť La Défense, skládající se z více než 20 mrakodrapů neobyčejných tvarů a barev, odtud odjezd do středu města s osobním volnem. Možnost projížďky lodí po Seině s průvodcem, nebo Vám průvodce poradí ve výběru návštěvy dalších pamětihodností. Můžete si prohlédnout muzeum Cluny - palác z 15. století, v němž je nyní umístěna sbírka středověkého umění, s areálem římských lázní. Můžete si prohlédnout prostory slavné pařížské Opery, případně Invalidovnu - komplwx budov, dómu a kostela, který byl vybudován v 17. století pro invalidní vojáky. Nyní hostí v nádvoří a paláci vojenské muzeum a v dómu jsou uloženy ostatky Napoleona Bonaparta a jeho příbuzných. Zajímavým tipem je také Rodinovo muzeum, popřípadě muzeum d´Orsay v budově bývalého nádraží se sbírkou umění 19. a 20. století. Ve večerních hodinách odjezd, noční jízda přes Německo.
Den 5
Návrat do Prahy v poledních, do dalších nástupních míst v odpoledních hodinách.

 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, 3x ubytování se snídaní ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, průvodcovské služby

Cena nezahrnuje

příplatek za jednolůžkovy pokoj 2 190 Kč, projižďka lodí po Seině 350 Kč/Děti do 12 let 170 Kč, návštěva Louvru 550 Kč - nutno sjednat při objednávce zájezdu!

Ceny vstupů cca: Versailles 18 EUR (náštěvníci do 18 let a obyvatelé Evropské unie do 25 let včetně mají vstup zdarma), Eiffelova věž - výtah 3. patro 25,50 EUR (dítě 4-11 6,40 EUR; dítě do 4 let zdarma), Louvre 15 EUR (do 25 let zdarma), Muzeum D´Orsay 12 EUR (náštěvníci do 18 let a obyvatelé Evropské unie do 25 let mají vstup zdarma), Pantheon 7 EUR (cena z předchozí sezóny)

Pobytová taxa: 5EUR/os./pobyt

3. osoba na přistýlce se slevou 500 Kč! (omezený počet)

Odjezdová místa

Základní trasa: Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Praha, Plzeň, Jihlava, Velké Meziříčí

Svozové trasy za příplatek 350 Kč: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Zlín

Svozové trasy za příplatek 250 Kč: Přerov, Hranice

Podobné zájezdy

PAŘÍŽ A VERSAILLES

destinace: Francie, Poznávací zájezdy - Francie, Francie

termín:24.09. (Čt) - 28.09. (Po) 2020 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus / Dle programu

strava: Snídaně

PAŘÍŽ A VERSAILLES
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bohemian Fantasy,s.r.o. IČO: 41187571
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...