Největší nabídka poznávacích i pobytových | Bohemian Fantasy

725855030
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR EXOTIKY!
LÉTO 2020 V PRODEJI!

NORMANDIE A BRETAŇ

kufr pdf

Termín:27.07. (Po) - 02.08. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:7 dní, 6 nocí

ID hotelu:677626

Doprava:Autobus

Odletové místo:Dle programu

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 9 990 Kč 9 966 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Poloha

 
Krajem Vikingů, Keltů, impresionistů, calvadosu a camembertu.

Program

Den 1
Odjezd z ČR v časných ranních hodinách přes Německo, nocleh ve Francii.
Den 2
Po snídani cesta malebným údolím Seiny, zastávka v GIVERNY – prohlídka zahrady a domku, ve kterém strávil posledních 43 let svého života impresionista Claude Monet. Další zastávka u Château Gaillard - zřícenina hradu krále Richarda Lví Srdce, průjezd městečkem Les Andelys pod hradem. Odpoledne projížďka přírodním parkem Parc naturel régional des Boucles de la Seine normande v meandrech kroutící se Seiny, návštěva starobylého opatství JUMIÈGES. Přejezd na Alabastrové pobřeží, návštěva ÉTRETAT – lázeňského městečka se skalními branami vysokými 70 metrů. Ubytování v oblasti Le Havre.
Den 3
Přejezd moderního mostu Normandie přes řeku Seinu. Zastávka v HONFLEUR – umělci oblíbeném malebném přístavu. Poté BAYEUX – kolébka vévodů z Normandie, návštěva muzea s proslulou sedmdesátimetrovou Tapisérií z 11. století zobrazující invazi Viléma Dobyvatele v roce 1066 do Anglie. Odpoledne přejezd na pláže vylodění Spojenců, návštěva míst spojených s operací Overlord v Den D 6. 6. 1944 – první výsadkáři osvobozené městečko SAINTE-MÈRE-ÉGLISE s interaktivním muzeem umožňujícím prožít Den D, Americký hřbitov v Colleville-sur-Mer zbudovaný nad nejkrvavější pláží Omaha Beach, Muzeum vylodění v Arromanches- les-Bains u britské pláže Gold Beach, kde se dochovaly trosky umělého přístavu Mulberry B. Nocleh v okolí Caen.
Den 4
Po snídani stověžaté město CAEN, oblíbené sídlo normanského vévody a anglického krále Viléma Dobyvatele - zastávka u rozvalin hradu, kostel svatého Petra a Mužský klášter s náhrobkem Viléma Dobyvatele. Po obědě prohlídka malebného kláštera MONT SAINT-MICHEL, perly gotické architektury. Přejezd na bretaňské Smaragdové pobřeží, procházka pirátským městečkem SAINT-MALO – rodiště objevitele Kanady (1534) Jacquesa Cartiera. Nocleh v oblasti Rennes.
Den 5
Po snídani prohlídka megalitických památek v CARNAKU s mnoha menhiry, dolmeny a mohylami. Přejezd na poloostrov QUIBERON, možnost koupání na písečných plážích Divokého pobřeží. Navečer příjezd do města LE MANS, ubytování - možnost noční procházky po Starém městě s množstvím historických památek, na jejichž fasády jsou v rámci festivalu Noc chimér promítány fantaskní filmy o zrodu města. Nocleh.
Den 6
Po snídani zastávka v CAMEMBERT rodišti krále sýrů – návštěva Muzea Camembertu s degustací normandských sýrů. Přejezd do historického ROUENU, prohlídka hlavního města Horní Normandie – kostel Svaté Jany z Arku na náměstí Place du Vieux marché, místo upálení Panny orleánské, Hodinová věž, Justiční palác, katedrála Notre-Dame s náhrobky normanských vévodů, kostel Saint-Maclou s unikátní kostnicí. Možnost navštívit ultramoderní interaktivní muzeum L'Historial Jeanne d'Arc věnované Johance z Arku, dále Muzeum výtvarných umění Le Musée des Beaux-Arts s bohatou sbírkou impresionistů a další muzea, rodný dům dramatika Pierra Corneille apod. V pozdních večerních hodinách odjezd zpět do ČR.
Den 7
Odpoledne příjezd do nástupních míst.

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, 5 x ubytování ve dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích se snídaní, služby průvodce

Fakultativně

3x večeře 840 Kč/os.

Cena nezahrnuje

pobytové taxy

Příplatek za jednolůžkový pokoj

3500 Kč

Odjezdová místa

Základní trasa: Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Praha, Jihlava, Velké Meziříčí, Plzeň

Svozové trasy za příplatek 350 Kč: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Zlín

Svozové trasy za příplatek 250 Kč: Přerov, Hranice

Podobné zájezdy

NORMANDIE A BRETAŇ

destinace: Francie, Poznávací zájezdy - Francie, Francie

termín:27.07. (Po) - 02.08. (Ne) 2020 (7 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus / Dle programu

strava: Snídaně

NORMANDIE A BRETAŇ
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bohemian Fantasy,s.r.o. IČO: 41187571
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...