Největší nabídka poznávacích i pobytových | Bohemian Fantasy

725855030
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR EXOTIKY!
SLEVA 5% NA VŠECHNY NAŠE AUTOBUSOVÉ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY!
LÉTO 2020 V PRODEJI!

Amadria Park Hotel Jure (ex Solaris) ****

kufr pdf

Termín:18.04. (So) - 19.04. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:416537

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 1 470 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
rozsáhlý hotelový a sportovně-relaxační komplex Amadria Park (dříve Solaris Beach Resort), který leží v zátoce obklopené borovým lesem cca 6 km od městečka Šibenik, je známý jako nejlépe vybavené středisko na Jadranu. Areál nabízí možnost širokého sportovního a společenské vyžití.V roce 2013 byl v resortu otevřen největší Aquapark v regionu – skluzavky, whirlpool, 200 m dlouhá „líná“ řeka, vodní efekty, dětská zóna, atd. (denní vstupné se platí na místě – dítě do 6 let – cca 11 EUR/den/ vstup, osoby od 6 let – cca 15 EUR/den/vstup).
Vybavení
restaurace, aperitiv bary, terasy, WI-FI (za poplatek), směnárny, obchody se suvenýry, stylová dalmátská vesnička Ethno Village tvořena kamennými domy nabízející místní speciality, italská restaurace Trattoria, Steak house, Cake and Sweet Dreams house s nabídkou špičkových sladkých pochutin, plážový En Vougue Beach Club oblíbený zejména u mladé generace.
Ubytování
centrálně klimatizované 1-2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, minibarem, sejfem. Pokoj 2(+2) FB je 2lůžkový pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 děti do 12 let. Pokoj 2+2 FB a 2+2 B (pro 2 dospělé a 1-2 děti do 16 let) - dva 2lůžkové pokoje vedle sebe, které nejsou propojeny dveřmi. Pokoj 4(+0) FB (pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let) - dva 2lůžkové pokoje propojené dveřmi. Pokoje označené FB - mají francouzský balkón, pokoje typu B - mají klasický balkon.
Stravování
Snídaně
Pláž
4 km dlouhá tzv. Bílá pláž, oblázková, písčitá, betonová plata (lehátka a slunečníky na pláži za poplatek).
Sport
každý hotel má svůj bazén s mořskou vodou pro své hotelové hosty, lehátka a slunečníky u bazénu pro hotelové hosty ZDARMA (v omezeném množství). Dále tenisové kurty, stolní tenis, animace, aerobic, plážový volejbal, minigolf, půjčovna kol, dětská hřiště, vodní sporty, pro děti – , pirátský golf, turistický vláček, dětský klub SOLARKO (pouze pouze pro hosty hotelu Andrija) – animace pro děti, trampolínky a spousta atrakcí pro celou rodinu.
Doplňující informace
pobytová taxa cca 1,35 EUR/os./den - platí se na místě. Parkování za poplatek v termínu 1.7.-31.8. - 8 EUR/den, v ostatních termínech - 5 EUR/den - platí se na místě.
Slevy
Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. SLEVY PRO POKOJ 1/2+1/2: dítě do 16 let na základním lůžku se 2 dospělými - ZDARMA. SLEVA PRO POKOJ 1/2+2 a 1/2(+2): dítě od 3 do 12 let na základním lůžku nebo na přistýlce se 2 dospělými - ZDARMA. SLEVA PRO POKOJ 1/2: dítě od 3 do 12 let s 1 dospělým - sleva 40 %.
Cena zahrnuje
ubytování a snídani na vybraný počet nocí.
Vybavení a služby
restaurace, aperitiv bary, terasy, WI-FI (za poplatek), směnárny, obchody se suvenýry, stylová dalmátská vesnička Ethno Village tvořena kamennými domy nabízející místní speciality, italská restaurace Trattoria, Steak house, Cake and Sweet Dreams house s nabídkou špičkových sladkých pochutin, plážový En Vougue Beach Club oblíbený zejména u mladé generace.
Sport a zábava
každý hotel má svůj bazén s mořskou vodou pro své hotelové hosty, lehátka a slunečníky u bazénu pro hotelové hosty ZDARMA (v omezeném množství). Hoteloví hosté mají v ceně navíc vstup do fitness zóny ve Wellness Centru (u hotelu Ivan).
V areálu jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, animace, aerobic, plážový volejbal, minigolf, půjčovna kol, dětská hřiště, vodní sporty, pro děti – pirátský golf, turistický vláček, dětský klub SOLARKO (pouze pouze pro hosty hotelu Andrija) – animace pro děti, trampolíny a spousta atrakcí pro celou rodinu.

V blízkosti hotelu Ivan se nachází Wellness&Spa Centrum – 6 vnitřních bazénů se slanou i sladkou vodou různých teplot, whirlpool - dítě do 3 let ZDARMA, od 3-12 let cca 2,65 EUR/vstup, osoby od 12 let cca 5,30 EUR/vstup. Vstup do Spa zóny ve Wellness Centru - vstup možný od 16 let cca 15 EUR/vstup.
Slevy pro děti
dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. SLEVY PRO POKOJE 2+2 FB a 2+2 B : dítě do 16 let na základním lůžku se 2 dospělými - ZDARMA. SLEVA PRO POKOJ 4(+0) a 2(+2) FB: dítě od 3 do 12 let na základním lůžku nebo na přistýlce se 2 dospělými - ZDARMA. SLEVA PRO POKOJE 2(+0), 2(+0) FB a 2(+0) B: dítě od 3 do 12 let s 1 dospělým - sleva 40 %.
Poznámka
pobytová taxa cca 1,35 EUR/den se platí na místě.Parkování za poplatek 8 eur/den - platí se na místě. Klienti mohou využívat ZDARMA pouze hotelový bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu ZDARMA v omezeném množství.
Volitelné doplatky
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, večeří v období: do 28.6. a od 30.8.: dítě do 12 let - 1 890 Kč/týden, osoba od 12 let - 3 590 Kč/týden, 28.6.-30.8.: dítě do 12 let - 2 990 Kč/týden, osoba od 12 let - 5 990 Kč/týden. Na vyžádání - dětská postýlka cca 6 EUR/den.
Vybavenie a služby
tematická reštaurácia, aperitív bar, terasa,  Wi-Fi (za poplatok), zmenáreň, obchody so suvenírmi, štýlová dalmátska dedinka Ethno Village tvorená kamennými domami ponúkajúcimi miestne špeciality, talianska reštaurácia Trattoria, Steak House, Cake and Sweet Dreams house s ponukou špičkových sladkých pochutín, plážový En Vougue Beach Club obľúbený najmä u mladšej generácie.
Ubytovanie
centrálne klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, minibarom, trezorom. Izba 2(+2) FB je 2lôžková izba s rozkladacím gaučom pre 2 deti do 12 rokov. Izba 2+2 FB a 2+2 B (pre 2 dospelých a 1-2 deti do 16 rokov) - dve 2lôžkové izby vedľa seba, ktoré nie sú prepojené dverami. Izba 4(+0) FB (pre 2 dospelých a 1-2 deti do 12 rokov) - dve 2lôžkové izby prepojené dverami. Izba 2(+0) má okno a pohľad do átria. Izby označené FB - majú francúzsky balkón, izby typu B - majú klasický balkón.
Šport a zábava
každý hotel má svoj bazén s morskou vodou pre svojich hotelových hostí, lehátka a slnečníky pri bazéne pre hotelových hostí ZADARMO (v obmedzenom množstve). Hoteloví hostia majú v cene navyše vstup do fitnes zóny vo Wellness Centre (pri hoteli Ivan).V areáli sú k dispozícii tenisové kurty, stolný tenis, animácie, aerobic, plážový volejbal, minigolf, požičovňa bicyklov, detské ihriská, vodné športy, pre deti - pirátsky golf, turistický vláčik, detský klub solárko (iba len pre hostí hotela Andrija) - animácie pre deti, trampolíny a množstvo atrakcií pre celú rodinu.V blízkosti hotela Ivan sa nachádza Wellness & Spa Centrum - 6 vnútorných bazénov so slanou aj sladkou vodou rôznych teplôt, whirlpool - dieťa do 3 rokov ZADARMO, od 3-12 rokov cca 2,65 EUR/vstup, osoby od 12 rokov cca 5,30 EUR/vstup. Vstup do Spa zóny vo Wellness Centre - vstup možný od 16 rokov cca 15 EUR/vstup.
Stravovanie
raňajky formou bufetu, možnosť dokúpenia večerí formou bufetu. 
Doplňujúce informácie
Pobytová taxa cca 1,35 EUR/os./deň - platí sa na mieste. Parkovanie za poplatok v termíne 1.7.-31.8. - 8 EUR/deň, v ostatných termínoch - 5 EUR/deň - platí sa na mieste.
Zľavy pre deti
dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. ZĽAVY PRE IZBU 2+2 FB a 2+2 B: dieťa do 16 rokov na základnom lôžku s 2 dospelými - ZADARMO. ZĽAVY PRE IZBU 4(+0) a 2(+2) FB: dieťa od 3 do 12 rokov na základnom lôžku alebo na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO. ZĽAVY PRE IZBU 2(+0), 2(+0) FB a 2(+0) B: dieťa od 3 do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 40 %.
Cena zahŕňa
Ubytovanie na vybraný počet nocí, raňajky.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

3. z 15 hotelů v Šibeniku

Vynikající
328
Velmi dobré
134
Průměrné
55
Špatné
16
Příšerné
10
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Krásný hotel
Krásné pokoje, světlé a útulné. Okolí hotelu bylo úžasné, spousta zeleně. Pěkná pěší stezka po celém komplexu. Jídlo bylo vynikající, bohatá snídaně formou bufetu. Vynikající oběd a večeře - místní i... celá recenze s možností překladu
MGoddess, 22:30 12.02.2020
Fantastický hotel
Byl jsem zde na obchodní konferenci a hotel je úžasný. Nebylo to poprvé v hotelech Jure nebo Ivan, ale pokaždé mě příjemně překvapilo ubytování a jídlo. Pokračujte tímto způsobem. Také jsem si všiml... celá recenze s možností překladu
Tomo2504, Záhřeb, Chorvatsko, 08:42 07.11.2019
Úžasná dovolená
Navštívil jste v září hotel v cestovním oddělení. Jako cestovatel celia je jídlo vždy problémem, protože díky Bruno a Dominickovi ve vaší restauraci bylo při přípravě jídla GF první třídou a... celá recenze s možností překladu
lulukee, 08:47 28.10.2019

Podobné zájezdy

Amadria Park Hotel Jure (ex Solaris) ****

destinace: Chorvatsko, Dalmácie, Šibenik

termín:18.04. (So) - 19.04. (Ne) 2020 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

Amadria Park Hotel Jure (ex  Solaris)
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: TRAVEL FAMILY s.r.o. (obchodní značka Vítkovice Tours) IČO: 17049415
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...