MALTA A GOZO - LETECKY

Kód: 
MAL
1. den: 
Odjezd z Brna na letiště ve Vídni, odlet na Maltu. Po příletu transfer do hotelu, seznámení se s okolím. Nocleh.
2. den: 
Po snídani LA VALETA, hlavní město ostrova pod ochranou UNESCO s dokonalým systémem opevnění z poloviny 16. století. Odpoledne tradiční rybářská vesnička Marsaxlokk, s malebným přístavem s barevnými čluny, plná typických restaurací a taveren nabízejících převážně ryby a plody moře. Návrat na ubytování.
3. den: 
Po snídani prohlídka prehistorické lokality s chrámy HAGAR QIM a MNAJDRA, které patří k nejpůsobivějším maltským památkám a jsou  opředené mnoha záhadami a legendami, zdejší okolí skýtá také nádherné přímořské scenérie. Odpoledne bývalé hlavní město ostrova
MDINA, představující to nejlepší z historické Malty. Zdejší úzké uličky lákají k procházkám, z terasy za katedrálou je úchvatný výhled na celý ostrov. Dále RABAT, ve kterém se nacházejí katakomby sv. Pavla a Agáty, ve kterých byli pohřbíváni první křesťanští obyvatelé ostrova. Zastávka na úchvatných útesech Dingli. Návrat na ubytování.
4. den: 

Po snídani celodenní výlet na ostrov GOZO. Návštěva hlavního města ostrova Victoria s citadelou a katedrálou. Volno k nákupům, návrat na ubytování.

5. den: 

Po snídani prohlídka okolí hlavního města La Valetty – zábavní čtvrti St. Julian’s a Paceville, kam se chodí po večerech bavit místní mládež. Město Vittoriosa, bývalé sídlo řádu maltézských rytířů. Odpoledne volno.

6. den: 

Po snídani osobní volno, odjezd na letiště a odlet do Vídně. Po příletu transfer do Brna.

 

Cena zahrnuje: 
zpáteční letenku z Vídně na Maltu (včetně letištních tax) 5x ubytování se snídaní ve dvoulůžkových pokojích *** hotelu, uvedené výlety, služby průvodce, transfer z letiště do hotelu a zpět
Cena nezahrnuje: případné vstupy, transfer z Brna na letiště a zpět
Fakultativně: 
4 večeře v hotelu 1.560 Kč, příplatek za jednolůžkový pokoj 4.290 Kč, příplatek za jednolůžkový pokoj 4.290 Kč
Upozorňujeme na možnost využít společný transfer Brno-letiště-Brno (450Kč/1cesta).
 
 
Region: 
Malta
Strava: 
Počet nocí: 
5

Termíny pro tento zájezd:

Termín Cena Odjezdová místa
04.05.2018 - 09.05.2018
16 990,- Kč
28.09.2018 - 03.10.2018
16 990,- Kč

MALTA A GOZO - LETECKY

Odjezd z Brna na letiště ve Vídni, odlet na Maltu. Po příletu transfer do hotelu, seznámení se s okolím. Nocleh.