O společnosti

Cestovní kancelář Bohemian fantasy spol. s r.o. OLOMOUC

 

Naše cestovní kancelář vstoupila v roce 2019 do 29. sezóny. Jsme cestovní kancelář, která poskytuje svým klientů komplexní služby. Pořádáme zájezdy, zajišťujeme ubytování v hotelích po celém světě, prodáváme letenky, zprostředkováváme pojištění a vyřizujeme víza.  Našim cílem je  vysoká kvalitu poskytovaných služeb se zachováním přijatelných cen.
 
V naši nabídce najdete termální lázně a kvalitní wellness hotely  v Maďarsku, na Slovensku i v České republice.

Přinášíme Vám velký výběr poznávacích zájezdů. Připravili jsme pro vás kulinářské turné, nové horizonty, nové zážitky, památky, které berou dech a místa, kde budete chtít zůstat navždy.  
 
Kromě pořádání vlastních zájezdů, se věnujeme prodeji zájezdů všech prověřených kvalitních cestovních kanceláří České republiky, Slovenska, Rakouska a Německa. Zřídili jsme CENTRUM CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. Poskytujeme stejnou cenu, stejné slevy a bonusy jako pořádající kancelář. Naši výhodou pro Vás je naše zkušenost. Většinu nabízených míst jsme osobně navštívili. Z množství nabídek zájezdů vybereme nejvýhodnější nabídku, splňující Vaše požadavky. Nabízíme jen prověřené hotely a destinace. Sestavíme Vám zájezd na míru. V nabídce máme nejaktuálnější LAST MINUTE ZÁJEZDY od všech cestovních kanceláří. Jsme rychlejší než on-line vyhledávače.
  
Pro skupiny poskytujeme speciální slevový program. Za skupinu považujeme již 6 osob. Zájezdy pro skupiny nad 20 osob mají vždy speciální cenu. Spolupracujeme se silnými zahraničními partnery z celého světa, např. jako je Itálie, Francie, Švýcarsko, Německo, Holandsko, Maďarsko, Polsko, Slovensko, Spojené Arabské Emiráty (Dubaj, Sharjah, Ajman,a další), a dále zemí jako Thajsko, Mexiko, Indonésie, Malajsie, Maledivy a další. Český delegát nebo kvalitní odborný průvodce je samozřejmostí.

Speciální skupinu zájezdů tvoří ZÁJEZDY PRO SENIORY A ZÁJEZDY PRO ŠKOLY. Tyto zájezdy jsou sestavovány na míru, dle požadavků seniorů nebo učitelů škol a za velmi výhodné ceny.
 
Svoji nabídku představujeme i prostřednictvím tištěných katalogů vydávaných pravidelně na každou sezónu. Váš zájem nás zavazuje k poskytování služeb na vysoké úrovni a velmi pečlivé přípravě zájezdů.
 
Naším hlavním cílem je Vaše krásná, pohodová dovolená a bezstarostná dovolená. Jsme potěšeni, že s námi cestujete opakovaně, a velmi si vážíme Vaší důvěry.

Naše specializace je Vaše cestování.  Trávíme čas s Vámi, abychom se ujistili, že Vaše dovolená bude perfektní.

Věříme, že  uspokojíme Vaše představy, že si z naší nabídky vyberete a prožijete krásnou a jedinečnou dovolenou. 

 

S úctou a přáním šťastné cesty

 


RNDr. Ida Wiedermannová, MBA.

 

jednatelka Bohemian fantasy spol. s r.o.

 

cestovní kancelář Olomouc, Kraj Olomouc